Masuria Group - ekspert od ubezpieczeń

OC w życiu prywatnym

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się sytuacje, w których nieumyślnie wyrządzimy komuś szkodę – zalanie mieszkania sąsiada, zarysowanie cudzego auta czy wypadek spowodowany przez dziecko lub zwierzę. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym od Masuria Group chroni Cię finansowo w takich sytuacjach, pokrywając koszty naprawy szkód, odszkodowania czy roszczeń poszkodowanych osób.

To prosta, a zarazem niezwykle praktyczna forma ochrony, która daje spokój każdego dnia – w domu, w pracy, na wakacjach i w życiu codziennym.

Dlaczego ubezpieczenie OC w życiu prywatnym ma znaczenie?
Ubezpieczenie, które działa wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebne

W Masuria Group pomożemy Ci dobrać odpowiednią polisę.

Wybierz interesującą kategorię wariantu ubezpieczenia i skontaktuj się z nami – nasz doradca przedstawi Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zadzwoń i zapytaj o polisę
Nieprzewidziane szkody mogą zdarzyć się każdemu

OC w życiu prywatnym – co obejmuje ubezpieczenie?

Nasze ubezpieczenie OC w życiu prywatnym gwarantuje wsparcie w sytuacjach, gdy nieumyślnie wyrządzisz szkodę osobie trzeciej. Polisa obejmuje między innymi:

  • szkody materialne – np. zalanie mieszkania, uszkodzenie telefonu, roweru czy samochodu,
  • szkody osobowe – np. kontuzja osoby poszkodowanej, zniszczenie mienia,
  • szkody wyrządzone przez dzieci lub zwierzęta domowe,
  • zdarzenia w kraju i za granicą, również w trakcie urlopu.

Dzięki OC w życiu prywatnym unikniesz stresu i wysokich kosztów naprawy czy odszkodowań – ubezpieczyciel przejmie na siebie finansową odpowiedzialność.

ubezpieczenie na życie

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

Indywidualne podejście

Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego dobieramy ubezpieczenia dopasowane do jego sytuacji. Analizujemy Twoje oczekiwania i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, które zapewnią najlepszą ochronę.

Szeroki wybór polis

Współpraca z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi pozwala nam przedstawić różnorodne oferty i dostosować ubezpieczenie do Twojego budżetu oraz wymagań. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz najlepszą opcję.

Wsparcie na każdym etapie

Pomagamy nie tylko w wyborze polisy, ale również w formalnościach związanych z jej zawarciem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także w przypadku pytań, zmian w umowie czy zgłaszania szkód. Możesz na nas liczyć!

Spokój dla Ciebie i bezpieczeństwo dla Twojego budżetu

Dlaczego warto mieć OC w życiu prywatnym?

Wystarczy chwila nieuwagi, aby przypadkowo spowodować kosztowną szkodę. Polisa OC w życiu prywatnym to realna ochrona dla Ciebie i Twojej rodziny.

To ubezpieczenie, które warto mieć zawsze, bo chroni nie tylko Ciebie, ale też Twoich bliskich.

Opinie Klientów Masuria Group
Sprawdź, jak nasze usługi oceniają osoby, które zaufały Masuria Group. Stawiamy na przejrzystą komunikację, szybki kontakt oraz realne wsparcie na każdym etapie współpracy – od wyboru odpowiedniego rozwiązania aż po pomoc w ważnych i nieprzewidzianych sytuacjach.
W Masuria Group wykupisz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym na terenie całej Polski

Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Wspieramy klientów zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, oferując ubezpieczenia dopasowane do realnych potrzeb.

Wyceń ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Nie musisz analizować wielu ofert ani tracić czasu na formalności — skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretne rozwiązania dla ubezpieczenia OC w życiu prywatnym.

Szybko, jasno i bez zobowiązań.

Masz pytania?
Ubezpieczenia na życie

Dane kontaktowe


Pozostałe dane


Administratorem danych osobowych jest Masuria Group sp. z o.o. Dane przetwarzane są dla zawarcia lub realizacji umowy, realizacji obowiązków prawnych oraz treści zgód i odpowiedzi na zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej w Polityce prywatności.


Porady i aktualności w zakresie ubezpieczeń

Sprawdź praktyczne porady i aktualności z zakresu ubezpieczeń.
Tłumaczymy zapisy prostym językiem, pokazujemy realne przykłady z życia i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy.

Zostaw swój numer telefonu

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą
i przedstawi propozycję polisy.
Formularz - 30 sekund